• ROK SZKOLNY 2022/2023

• Nowy rok szkolny rozpocznie się 1 września br. Mszą św. w Kościele parafialnym pw. św. Jana Kantego w Żołyni o godzinie 8.00. Następnie zapraszamy uczniów i rodziców do szkoły na godzinę 9.15 na spotkania z wychowawcami klas i odbiór podręczników: klasa I - sala nr 1, klasa IV - sala nr 6, pozostałe klasy bez zmiany

• ŚWIETLICA SZKOLNA

• Świetlica sprawuje opiekę od poniedziałku do piątku w godz. od 6:50 do 15.30 z wyjątkiem realizowanych zajęć obowiązkowych. Świetlica jest przeznaczona dla uczniów klasy pierwszej, drugiej, trzeciej oraz w uzasadnionych przypadkach, klasy czwartej. W pierwszej kolejności do świetlicy przyjmowani są uczniowie, których rodzice/prawni opiekunowie obydwoje pracują w pełnym wymiarze godzin lub wychowywani są w rodzinach niepełnych lub uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej. Poniżej znajduje się Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej. Wypełnione Karty prosimy wrzucać do pudełka umieszczonego przy wejściu do budynku szkoły.

• STOŁÓWKA SZKOLNA

• W roku szkolnym 2022/2023 będzie możliwość spożywania obiadów w szkole od 12 września br. Koszt jednego 2-daniowego obiadu wynosi 6,50 zł. Karty zgłoszenia znajdują się poniżej i będą dostępne również u wychowawców klas. Wypełnione karty prosimy wrzucać do pudełka znajdującego się przy drzwiach wejściowych.

Numer konta, na który trzeba przelewać należność za obiady.

Posiadacz konta: Zespół Szkół w Żołyni ul. Mickiewicza 59 37-110 Żołynia.

Nr konta: 42 9175 0000 2001 0016 2287 0005